Címlap Erasmus +
Erasmus + Nyomtatás

A projektet az Európai Bizottság támogatta. A honlapon szereplő információk nem szükségszerűen tükrözik az Európai Bizottság nézeteit.

Egyesületünk az Európai Bizottság megbízásából eljáró Tempus Közalapítványhoz, az Erasmus + program Mobilitási Projektek kategóriában benyújtott, "Kővel és vesszővel" című, 2019-1-HU01-KA104-060699 számú, sikeres pályázata útján 11.243 euró támogatást nyert a 2019. július 1. és 2020. június 30. közötti időszakban megvalósuló tevékenységekre.

Projektünk teljes neve: Helyi geoturisztikai és kézműves tevékenységek fejlesztése európai tapasztalatok alapján a Bakonyalja Barátai Egyesületnél

Projektünk rövid neve: Kővel és vesszővel

Projektünk koordinátora: Czibula György, az Egyesület elnöke

A projektben résztvevők: Fodróczi Kármen (vesszőfonás) és Czibula György (geoturizmus).

Fényképeink

Tagok : 850